+38 067 654 10 10, 044 209 88 72
м. Київ, вул. Григорія Сковороди 5а оф.1

Юридичні послуги з відшкодування збитків

Необхідність в юридичних послугах по відшкодуванню збитку в нашій правовій державі, шо знаходиться на стадыъ формування, виникає досить часто.

У згоді з Конституцією України, будь-який збиток, майновий, моральний або фізичний, заподіяний протиправними діями або ж бездіяльністю фізичної або юридичної особи має бути відшкодований в повному обсязі особою, яка допустила або заподіяла шкоду.

Відшкодування майнової шкоди включає в себе пошкодження або зменшення майна потерпілого. Такий збиток повинен компенсуватися в повному обсязі, якщо інше не передбачено судом. Адвокати компанії "Калашник та Партнери" подбають про те, щоб Ваші інтереси при компенсації матеріальної шкоди були задоволені в повному обсязі.

Також компенсації підлягає упущена вигода, що важливо в умовах ринкової економіки, і не всі знають, що завдані Вам перешкоди, порушення Ваших прав при отриманні вигоди також може бути покаране в судовому порядку. Щоб виконання судового рішення не розтягнулося на невизначений термін, ми надамо Вам юридичну допомогу у складанні позовної заяви по відшкодуванню збитку і забезпечимо Ваші позовні вимоги передбаченими законом забезпечувальними діями.

Відшкодування шкоди не обмежується матеріальною стороною, також поширюється на особисті права людини. До відшкодування може бути пред'явлена також моральна шкода.

Звертаючись до фахівців компанії "Калащнік і Партнери" Ви забезпечуєте себе ефективним правовим захистом на всіх етапах справи по відшкодуванню збитку.