+38 067 654 10 10, 044 209 88 72
м. Київ, вул. Григорія Сковороди 5а оф.1

Трудове право

1366951

Сучасне Трудове право України - результат багаторічної роботи над адаптацією радянського законодавства до умов активно розвивається ринкової економіки.

Трудове право стоїть на захисті осіб, які продають свою робочу силу, тому за своєю юридичною та соціальною спрямованістю має гуманістичний характер.

Зараз Україна перебуває в процесі переорієнтації на світову економічну систему, що вимагає визначення нових принципів координації трудових відносин, згідно класичним світовим зразкам.

Сучасний Кодекс Законів про Працю (КЗпП) складається з 280 статей, є основою трудового законодавства України і містить тисячі норм трудового права.

Серйозним кроком вперед варто вважати міжнародні договори про працю, які стали важливою складовою частиною законодавства України. До таких договорів належать конвенції МОП (понад п'ятдесят конвенцій).

Реформа українського трудового права є постійним процесом, так як суміш правових норм у складі КЗпП приймалася в різний історичний час, часто застосовує агресивні цивільно-правові інструменти регулювання і потребує доопрацювання та переорієнтації на сучасні вимоги до трудових відносин. Як наслідок, громадяни потребують допомоги кваліфікованого юриста, який допоможе розібратися в суперечностях і бюрократизмі сучасного несформованого трудового законодавства. Юридична компанія "Калашник і партнери" пропонує юридичні послуги фахівців з трудового права.

Зміст розділу "Трудове право":