+38 067 654 10 10, 044 209 88 72
м. Київ, вул. Григорія Сковороди 5а оф.1
Калашник и Партнеры
Ми міжВами і Вашими
проблемами
Правовая защита
Запитуйтепрофесіоналів
Юридическая компания
Звертайтесядо нас сьогодні!

Юридична компанія

Всі області сучасного життя регулюються нормами закону.

У зв'язку з цим, запорукою Вашого успіху стане вибір юридичної компанії, яка забезпечить правовий захист фізичним та юридичним особам, а також надасть комплексні юридичні послуги.

Юридична компанія "Калашнік і Партнери" - команда досвідчених адвокатів і юристів , які знають свою справу. Завдяки багаторічному досвіду роботи в сфері юриспруденції та адвокатури, наші фахівці знаходять найефективніші правові рішення і мають позитивний досвід у наданні юридичних послуг. Ми надаємо юридичні послуги в Києві та по всій Україні.

Довіра наших клієнтів, що зупиняють свій вибір на компанії " Калашник і Партнери ", є підтвердженням кваліфікації наших фахівців.

Переваги юридичної компанії "Калашнік і Партнери"

 • Персональний підхід. Співробітники компанії фокусуються на кожному клієнті як на єдиному, прагнучи до довгострокового співробітництва і несучи персональну відповідальність за якість послуг. Ми прагнемо підтримувати репутацію, тим самим заслуговуючи Ваші рекомендації, оскільки відгуки і довіра наших Клієнтів дорожче гонорарів.
 • Робота з клієнтами на чотирьох мовах - українській, російській, англійській та іспанській.
 • Зручність розташування нашого офісу - Шевченківський район, центр міста, недалеко від метро.
 • Своєчасне виконання завдань. Ми не затягуємо рішення Вашого питання, а добиваємося бажаного результату в максимально короткі терміни.
 • Вартість послуг обговорюється заздалегідь і прописується в договорі.
 • Зручніше і дешевше звернутися за юридичною допомогою до нас, ніж утримувати штатного юриста.

Основні напрямки діяльності компанії "Калашнік і Партнери"

 • Сімейні спори. Наші фахівці проводять консультації з сімейних спорів, вирішують юридичні питання щодо розірвання шлюбу, стягнення аліментів, оспорювання батьківства, позбавлення батьківських прав, розділ майна, вивіз дитини за кордон без згоди одного з батьків, готують і оформляють всі види правової документації та надають захист та представництво Ваших інтересів у суді.
 • Захист прав споживачів. Допоможемо оформити заяву в Суспільство Захисту прав споживачів, консультуємо з питань захисту прав споживачів ( неякісні товари, недобросовісно виконані роботи, гарантійні терміни і якість гарантійного обслуговування і т.д.);
 • Земельні спори. Надаємо юридичні консультації з земельного права і правові послуги в галузі земельного права. Юристи з земельного права вирішують питання операцій з нерухомістю, готують правові висновки у сфері нерухомості та будівництва, оформляють документи будь-якої складності: договір оренди, купівлі-продажу,заповіту ,дарування, міни та інші). "Калашник і Партнери" надає правовий супровід при укладенні та виконанні договорів і здійснює контроль над оформленням прав власності на землю та об'єкти нерухомості.
 • Банківське право. Ми здійснюємо юридичне представництво підприємствам при реєстрації , злитті і придбанні фірм. Надаємо правову підтримку в разі ліквідації або банкрутства підприємства, оформлюючи всі папери і здійснюючи представництво в суді. Консультуємо в сфері кредитування, іпотеки, по депозитах.
 • Майнові та житлові спори. Консультації по житловому праву, праву власності, спадкуванню, будівництву, приватизації, реєстрації. Оформляємо повний пакет документів в сфері житлового права, представляємо Ваші інтереси в суді всіх інстанцій.
 • Адміністративні спори. Консультуємо з адміністративних справ, представництво в органах державного управління, складаємо адміністративну документацію і ведемо справи від Вашої особи в усіх державних інстанціях.
 • Трудове право. Представляємо інтереси роботодавця, консультуємо з найму і складанню взаємовигідних трудових договорів. Залучаємо до відповідальності за незаконні звільнення, невиплату "чорних зарплат", здійснюємо аудит кадрової документації. Готуємо підприємства до перевірки.
 • Складання юридичних документів будь-якої складності і спрямованості. Трудові договори, накази, інструкції, протоколи, довіреності, клопотання, позови, апеляційні та касаційні скарги, реєстрація підприємств і підприємців, документи до податкової, угоди і цивільно-правові договори. Наші фахівці підготують будь-який юридичний документ грамотно і швидко.
 • Кримінальне право. Допомога у досудовому слідстві, захист у суді, підготовка юридичних документів.
 • Послуги автоюриста. Наш автоюріст виїжджає на місце ДТП, вирішує спірні питання зі страховими виплатами, представляє інтереси водіїв у суді. Крім того , від Вашої особи досвідченим автоюристом ведуться переговори з ДАІ та учасниками ДТП.
 • Широкий спектр послуг для юридичних осіб;
 • Комплексні послуги для фізичних та юридичних осіб.

Нашими клієнтами є юридичні та фізичні особи , представники бізнесу та нерезиденти. Компанія надає послуги не залежно від населеного пункту - наші співробітники приїдуть до вас на допомогу в будь-якій ситуації.

Юридична компанія "Калашнік і Партнери" створена в XXI столітті з метою вирішувати найскладніші і неординарні завдання і забезпечувати надійний правовий захист.