+38 067 654 10 10, 044 209 88 72
м. Київ, вул. Григорія Сковороди 5а оф.1

Кримінальне право

1131 article picture2 550x401 7

Кримінальне право - одна з основоположних областей права в законодавстві України. Під контролем кримінального права юридичні норми, які визначають небезпечні дії та їх покарання.

Головне завдання кримінального права - забезпечення і захист прав і свобод громадян, власності, громадського порядку та безпеки, конституції і навколишнього середовища від злочинних замахів та попередження злочинів.
Джерелом кримінального права в Україні є Конституція і Кримінальний Кодекс України, в якому об'єднали всі кримінально-правові норми.

Принципам кримінального права притаманна рівність громадян перед законом, неминуча відповідальність, справедливість, гуманізм і демократія. Існують також спеціальні принципи, притаманні виключно кримінальному праву: принцип законодавчого визначення злочину, принцип особистої відповідальності, принцип винної відповідальності, принцип суб'єктивної осудності, принцип повної відповідальності, та інші.

Досвідчені адвокати у кримінальних справах юридичної компанії "Калашник та Партнери" надають ефективний захист в суді, на досудовому слідстві, потерпілих від злочину. Ми знайдемо оптимальний вихід із найскладнішої ситуації.