+38 067 654 10 10, 044 209 88 72
м. Київ, вул. Григорія Сковороди 5а оф.1

Визнання звільнення незаконним

У наші нестабільні часи багато роботодавців намагаються поліпшити справи за рахунок своїх співробітників - безпідставно звільняючи, скорочуючи, не виплачуючи компенсацій. Від втрати роботи зараз не застраховані ні фахівці зі стажем, ні тільки що найняті працівники без стажу і досвіду.

Недобросовісні роботодавці мають особливі важелі впливу - створюють нестерпні умови праці, змушуючи звільнитися, чинять моральний тиск, міняють графік роботи, навантаження, посадові інструкції.

Якщо Вас позбавили посади, незаконно звільнили, чи не компенсували невикористану відпустку - Ви вправі вимагати відновлення і зароблені гроші. Відстояти свої права, визнати звільнення незаконним Вам допоможуть досвідчені юристи з трудових спорів компанії "Калашник і Партнери". Ми виробимо ефективний план правового вирішення проблеми в найкоротші терміни.

Фахівці з трудового права юридичної компанії "Калашник та Партнери" допоможуть отримати:

  • компенсацію за відрядження, невикористану відпустку;
  • дві зарплати при звільненні у зв'язку зі скороченням;
  • відшкодування моральної шкоди;
  • покарання роботодавця позбавленням керівної посади;
  • штраф з роботодавця за незаконні дії та інше.

Зверніть увагу, що наші послуги будуть компенсовані роботодавцем за результатами мирової угоди або за рішенням суду.

Якщо справа дійде до суду, наші юристи зберуть і підготують доказову базу, підготують позовну заяву, визначать підсудність позову, в якості Вашого представника подадуть позов до суду, представлять Ваші інтереси під час судового процесу, проконтролюють виконання рішення суду.